Susipažinkite su didžiausiomis regiono įmonėmis, kurios pateko į „Coface“ Vidurio ir Rytų Europos (VRE) Top 500 reitingą 2022 ir sužinokite, kaip įmonės atsitiesia po pandemijos 

14-ame VRE Top 500 leidinyje pateikiamos ateities įžvalgos ir apibendrinama ekonominė veikla regione per praėjusius metus.
2021-aisiais tiek šalių ekonomika, tiek  įmonės Vidurio ir Rytų Europoje (VRE) džiaugėsi palankia ekonomine aplinka. Įmonių veikla atsigavo, palyginti su nuosmukiu, kuriame buvo atsidūrusios 2020-aisiais. Šiame regione 500 didžiausių įmonių fiksavo smarkiai kylančias pajamas ir didesnį pelną, nors vis dar susiduriama su COVID-19 pandemijos sukeltais iššūkiais.
VRE regionas atgijo greičiau, negu dauguma svarbiausių regiono prekybos partnerių. 2020-aisiais regione buvo fiksuojama švelnesnė recesija ir vidutinis BVP augimas siekė -3,7 proc., palyginti su -5,5 proc. Vakarų Europoje. 2021 m. regiono atsitiesimas taip pat buvo įspūdingesnis, o BVP augimas pasiekė 5,7 proc., palyginti su 4,7 proc. augimu Vakarų Europoje. 

Leidinys yra nemokamas!
Atsisiųskite jį užpildę dešinėje pateiktą formą. 

Jeigu norite sužinote daugiau apie į reitingą patekusias įmones arba apie savo verslo partnerių patikimumą, mūsų ekspertai mielai Jums padės, arba galite atlikti nemokamą įmonių paiešką mūsų internetinėje duomenų bazėje iCON.
Susisiekite su mumis telefonu +37052791727 

Norite daugiau sužinoti apie „Coface“ ir mūsų naudą jūsų verslui dirbant Vidurio ir Rytų Europoje? Apsilankykite  www.coface.lt

 
Sutinku, kad mano asmens duomenis saugo, tvarko ir informavimo tikslais naudoja „Coface“. Šis sutikimas gali būti bet kada atšauktas.