Pozrite sa na lídrov regiónu na rebríčku Coface CEE Top 500. Tradícia vs. inovácie, dlho zavedené podniky vs. nováčikovia, zistite, kto sa v tomto roku umiestnil na zozname!

12. ročník našej štúdie o TOP 500 spoločnostiach v strednej a východnej Európe odpovedá na otázky, ako napríklad:

  • Prečo boli v roku 2019 krajiny strednej a východnej Európy stále považované za bezpečné útočisko a fungovali dobre, hoci rast HDP klesol na 3,6%?
  • Prečo rovnaká odvetví ako pred rokom (ropa a zemný plyn nasledovaná automobilovým a dopravným a nešpecializovaným obchodom) opäť zaujímajú popredné miesta?
  • Prečo sú poľské podniky najväčšie v strednej a východnej Európe s celkovým ročným rastom obratu?

Naša publikácie je zadarmo.

Jednoducho si ju stiahnite vyplnením formulára vpravo!

Ak potrebujete kľúčové financie našich špičkových spoločností alebo vašich obchodných partnerov, naši odborníci vám radi pomôžu. Môžete nás kontaktovať telefonicky na +421 (2) 67 20 16 16, emailom na office-sk@coface.com, alebo si môžete vyhľadať spoločnosť zadarmo v našej online databáze InfoIcon.

Chcete sa dozvedieť viac o spoločnosti Coface a ako vám môžeme pomôcť pri podnikaní v krajinách strednej a východnej Európy?

Navštívte lokálne webové stránky www.coface.sk
Súhlasím s tým, že moje osobné údaje sú uložené, spracovávané a používané spoločnosťou Coface. Tento súhlas možno kedykoľvek odvolať.